Josef Kramny Holzinger *
(Wien 1864-1958 Klagenfurt) "Pavianstudie", monogrammiert datiert 28.7.03, Kohle auf Papier, Ausschnitt 20 x 15 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Josef Kramny Holzinger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |