Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Blumenstillleben", signiert Max Gangl, datiert 95, Mischtechnik auf Papier, 77 x 57 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:33
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |