Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Der liebe Augustin", Farblithografie, betitelt Wien, die Nr.260/300, Blattgröße 49,5 x 64,5 cm, gerahmt, verglast, stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:34
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: