Kiki Kogelnik *
(Bleiburg 1935-1997 Wien) "Geo", signiert Kiki Kogelnik, datiert 96, Nr.60/100, Schablonendruck mit Glassplitter, 69,5 x 69,5 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:34
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Kiki Kogelnik *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |