Friedrich Hestera *
(Stuttgart 1907-1984 Innsbruck) "Landschaft", signiert, kop. von Fr. Hestera, Öl auf Leinwand, 65 x 45 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:48
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Friedrich Hestera *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Steirischer Künstler
- Halbperlen Diamantrauten Ring
- Wiener Biedermeier Schöpfer,