Ressmann
(20. Jhdt.) "Mittagskogel mit Faakersee", signiert Ressmann, datiert 72, revers beschriftet Irene Ressmann Villach Kärnten, Öl auf Leinwand, 55 x 65 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:55
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ressmann
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |