Brillant (Damen) ring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant ca.0,50 ct,2,4 g, RW 53,5, Rondiste partiell ausgeschartetøG2
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 11:28
- Vyvolávací cena:
Brillant (Damen) ring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 11:28 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Beh. Lapislazuli Anhänger
- Liliput H0 First Class, L110502 Dampflok der DB,
- Zwei Bronzefiguren: musizierende Faune, um 1900
- Franck Muller Big Chrono