Margit Wimmer*
Krems an der Donau 1953 geb. "Sunnyside life", Mischtechnik auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, signiert, datiert 2019
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
10.04.2019 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Margit Wimmer*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.04.2019 - 15:15 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |