Josef Csiszar*
ungarischer Maler 1946 geb. "Springende Rehe", Öl auf Holz, ca. 20 x 25 cm, signiert, datiert 1998
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
10.04.2019 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Josef Csiszar*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.04.2019 - 15:18 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |