Rubin Brillant Ring zus. ca. 0,65 ct
Gold 585, Rubin im Ovalschliff RW 60, 8,3 g, leichte Tragespuren, Rubin mit leichten Oberflächenmerkmalenøg8
09.04.2019 - 10:48
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Velikonoční aukce - Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.04.2019 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 01.04. - 09.04.2019 |