Smaragd Brillantring
Gold 585, zwei AltschliffBrillanten ein Smaragd, zusammen ca. 0,34 ct, RW 56,5 9,5 g, øG9
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
09.04.2019 - 11:20
- Vyvolávací cena:
Smaragd Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Velikonoční aukce - Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.04.2019 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 01.04. - 09.04.2019 |