Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Matterhorn, handsigniert: H. Kobinger., Holzschnitt auf Japanpapier, Passepartout-Ausschnitt ca. 40,5 x 25,25 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.04.2019 - 15:31
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.04.2019 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: