Camilla Göbl-Wahl *
(Wien 1871-1965), "Pfingstrosen in Vase", signiert "C. Göbl", Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm. gerahmt
08.04.2019 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Camilla Göbl-Wahl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2019 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.03. - 08.04.2019 |