Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck), "Richard Wagner füttert Raben"Radierung, hansigniert "Flora", Nr.141 von 200 nummerierten Exemplaren, Plattengröße ca. 6 x 9 cm, verglast, gerahmt
08.04.2019 - 11:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2019 - 11:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.03. - 08.04.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-