Čís. položky 11

Sol Lewitt

Sol Lewitt - Potisk

(Hartford 1928-2007 New York) "Lines, Not Long, Not Heavy, Not Touching, Drawn at Random (Circle)", 1970, Lithografie auf glattem Karton, signiert Lewitt, im Stein betitelt, Nr.242 von 250 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 23,5 cm (Durchmesser), Blattmaße 44,1 x 31,9 cm, erschienen als Beilage für die Vorzugsausgabe des Katalogs 'Kölner Kunstmarkt' 1970, herausgegeben von Konrad Fischer/Düsseldorf und dem Kölner Kunstmarkt, Catalogue Raisonne (online) 1970.06, gerahmt, Blattkanten mit braun en Farbresten von der Lakierung des Rahmens, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

09.04.2019 - 10:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Sol Lewitt

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Potisk
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.04.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.