Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Radierung, betitelt: in Sack und Asche, Aschermittwoch 27. Februar 1974 im Prateratelier Hrdlicka, Sackkleidung erwünscht, Handsigniert Hrdlicka Nr.19 a Passep. Ausschnitt ca 18 x 13 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.07.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Alfred Hrdlicka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.07. - 26.07.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: