Alfred Bareis *
(Wien 1899-1969) Blütenzweig mit Blätter, Aquarell auf Papier, signiert Alfred Bareis 46 x 36 cm. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.07.2017 - 16:01
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Alfred Bareis *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.07. - 26.07.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-