Brillant- Farbsteinring
Gold 585, RW 55, 1 Rubin, 2 Saphire, 2 Smaragde, 4,8 gøG5Tragespuren
23.04.2019 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Brillant- Farbsteinring
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.04.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |