Brillantohrclips zus. ca. 1,40 ct
Weißgold 750, vergoldet, mit Stifte, ca.16 x 12,5 mm, 8,9 gøG9
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.04.2019 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.04.2019 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |