Brillant Ring
Gold 580, drei Brillanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 56, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,7 g, ein Brillant mit Bruchstelleøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
25.04.2019 - 10:07
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Brillant Ring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.04.2019 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 25.04.2019 |