Onyx Brillant Herrenring
Gold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,20 ct, ein eingeschliffener Onyx, RW 60, 15,3 gøg14
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
25.04.2019 - 10:53
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Onyx Brillant Herrenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.04.2019 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 25.04.2019 |