Lukas Johannes Aigner*
(Linz 1974 geb.) L'épanouissement de la vie - Das Leben, es fängt wieder an zu blühen, signiert: L. J. Aigner, datiert: 2018, Pigment-Mischtechnik auf MDF-Platte, ca. 190 x 140 cm, gerahmt (SLS) Ruf 6.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
EUR 10.000,- do EUR 15.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-
Lukas Johannes Aigner*
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-