Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Blick auf die Kathedrale Notre Dame in Paris, signiert: Augustiner, datiert: (19)69, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 80 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
EUR 2.000,- do EUR 3.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Werner Augustiner *
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: