Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Aigen-Schlägl, signiert: F. Glaubacker, datiert: (19)27., Öl auf festem Karton, ca. 25,5x 31 cm, gerahmt (SLS) Ruf 400
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
EUR 600,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: