Carl Röhling
(Berlin 1849-1922) Frühlingsreigen, signiert und ortsbezeichnet: Carl Röhling - Grunewald, datiert: 1920., rückseitig bezeichnet auf altem Klebeetikett, Öl auf Leinwand, ca. 90,5 x 69,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.091,-
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Carl Röhling
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)