Brillant Solitärcollier ca. 1,10 ct
Gold 585, Länge ca. 39 cm, Brillantfassung in Herzform, 9,4 g (AM) Ruf 2.800øG9
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
07.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 3.840,-
- Odhadní cena:
-
EUR 5.600,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 2.800,-
Brillant Solitärcollier ca. 1,10 ct
Gold 585, Länge ca. 39 cm, Brillantfassung in Herzform, 9,4 g (AM) Ruf 2.800øG9
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at +43 732 773132 74 |
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Vase, Steingutfabrik und Kunsttöpferei Franz Anton Mehlem, Bonn, um 1900/20
- Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
- Jean-Joseph Thorelle
- Adolphe-Jean Lavergne, Tiger, Modellnummer: 3988, Entwurf: ca. 1905/08, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis 1918
- ** - Österr. 1945 - Nr. 684 (20 Pfg. Grazer) im postfrischen 8er - Block mit Totalabklatsch,