Künstler 20. Jahrhundert
Landschaft mit Plantage, unleserlich signiert, Öl auf Karton, Bildausschnitt 26 x 34 cm, Leinenpassepartout, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.04.2019 - 15:28
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Künstler 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.04.2019 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 10.04. - 23.04.2019 |