Altschliffbrillant-Brillant Brosche zus. ca. 2,90 ct
Weißgold 585, 6,9 g WARE AUS PRIVATBESITZøG7
08.05.2019 - 10:48
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.05.2019 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 11.04. - 08.05.2019 |