Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Rankende Clematis, handsigniert: H. Kobinger, datiert: (19)43, Holzschnitt auf Japanpapier, Stockgröße ca. 44 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.04.2019 - 15:12
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.04.2019 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: