Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Blick auf Salzburg, handsigniert: Hradil, nummeriert: 45/350, Radierung, PLattengröße ca. 28 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.04.2019 - 15:12
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Rudolf Hradil *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.04.2019 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-