Dupont Feuerzeug
Metall tlw. vergoldet 99,8 g Etui, dieses beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
31.07.2017 - 16:30
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Dupont Feuerzeug
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.07.2017 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.07. - 31.07.2017 |