Allianzring
Gold 585, Brillanten zus. ca.0,20 ct, ein Saphir, RW 61, 8,8 g, Tragespurenøg9
31.07.2017 - 16:50
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Allianzring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.07.2017 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.07. - 31.07.2017 |