Altschliffbrillantsolitär 0,82 ct (grav.)
Damenring, Gold/Weißgold 585, RW 58, 3,4 gøg3
02.05.2019 - 10:49
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.05.2019 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.05. - 02.05.2019 |