Brillant Damenring zus. ca. 0,15 ct
Gold 585 tlw. ziseliert, vier Brillanten, RW 54, 8,7 g, LötstellenøG9
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
09.05.2019 - 10:06
- Vyvolávací cena:
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.05.2019 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.05. - 09.05.2019 |