Adam Sherriff Scott
(Kanada 1887-1980) "Inuitmutter mit Kind", signiert A. Sherriff Scott, Öl auf Leinwand, auf Karton, 50,5 x 60,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:14
- Vyvolávací cena:
Adam Sherriff Scott
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |