Luka Anticevic *
(Klagenfurt 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Anticevic, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 59,5 x 50,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:21
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Luka Anticevic *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |