Karl Truppe *
(Radsberg 1887-1959 Klagenfurt) "Stillleben", signiert Truppe, datiert 1925, Öl auf Leinwand,105,5 x 133 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:27
- Vyvolávací cena:
EUR 9.000,-
Karl Truppe *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |