Johann Wieltschnig-Holzfeind
(Wernberg/Kntn. 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig Holzfeind, datiert 2016, Mischtechnik auf Leinwand, 76 x 83 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:42
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Johann Wieltschnig-Holzfeind
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |