Ludwig Halauska
(Waidhofen/Ybbs 1827-1882 Wien) Gebirgssee, signiert, datiert L. Halauska 28. Aug.(1)854 (geritzt), Öl auf Papier, ca. 26 x 31 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
19.07.2017 - 17:30
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ludwig Halauska
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.07.2017 - 17:30 |
Prohlídka: | 14.07. - 19.07.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: