Altschliffbrillant Kulturperlenring zus. ca. 0,40 ct
øG4Gold/Weißgold 585 RW 53, 4,9 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
14.05.2019 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.05.2019 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |