Brillant Ring zus. ca. 0,40 ct
Gold 585, tlw. gravierte Ringschienen, zwei Brillanten in Weißgoldfassungen, RW 53, 8 g, Umarbeitung, Tragespuren øg8
16.05.2019 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 16.05.2019 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.05. - 16.05.2019 |