Weschtschiloff Konstantin Alexandrovitch (1877 - 1945)
Příboj, signováno vlevo dole C. Westchiloff, olej/plátno, 50 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Provenience:
aukce Macdougall Arts, 6. 6. 2018, č. k. 182 (pravost díla potvrzena V. Petrovem)
25.05.2019 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |