Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)
Před kapličkou, signováno a datováno vlevo dole Rom. Havelka 1931, olej/plátno, 100 x 125 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |