Zahel Adolf (Praha 1888 - 1958 Praha)
Letní krajina, signováno a datováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1925, olej/plátno, 100,5 x 118,5 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |