Blažek Zdeněk (Hořice 1904 - 2000)
Z Českomoravské vysočiny, signováno a datováno vlevo dole Z. Blažek 45, olej/plátno, 58,5 x 80,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |