Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Mladá Vožice)
Krajina z Vožicka, signováno vpravo dole O. Bubeníček, olej/karton, 34 x 49 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |