Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)
Jarní krajina, signováno vlevo dole Kaván, olej/plátno, 49,5 x 63 cm, nepůvodní napínací rám, restaurováno, původní rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 320.000,-
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |