Koníček Oldřich (Kutná Hora 1886 - 1932 Žehuň)
Španělka, signováno vpravo O. Koníček, olej/plátno, 80 x 59,5 cm, rám (Šm)
Vystaveno:
Oleje a akvarely Oldřicha Koníčka, Galerie Dra Feigla, Praha 1937, č. k. 31 (katalog přiložen)
25.05.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- .gestempelt - Österr. Post in der Levante Nr. V 14 mit Stpl. (AL) EXANDRIEN u. Stpl. SMIRNE,
- Schreibset mit Tintenfass und Brieföffner, um 1900/20
- ** - Jugosl. - Partie Dubl. ca. 1945/1961 mit div. mittl. Sätzen u. Einzelw.,
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",
- 4 Winterreifen "Falken" auf Alufelgen,