Guba Rudolf (1884 - 1950)
Alpská krajina, signováno a datováno vpravo dole R. Guba 32, olej/plátno, 70 x 99 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Guba Rudolf (1884 - 1950)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |