Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
Zima na vsi, signováno vpravo dole Panuška, olej/papír, 50 x 65 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |